Menu
Your Cart

Charlotte Tilbury

Popis: Klenot v korunke Charlotte Tilbury, luxusná paleta očncýh tieňov- Transform-Eyes je hviezdou kvarteta jemných zamatových práškov, ktoré vylepšia vaše oči ohromujúcou farbou odolnou proti záhybom. Prestížna paletka obsahuje tiene medených a šampanských odtieňoch, na denné aj večerné líčen..
55,60€
CHARLOTTE TILBURY Airbrush Flawless Fixačný sprej na tvár (34ml)
Novinka
Popis: Vysokopigmentovaná ceruzka na pery v obľúbenom odtieni Pillow Talk..
24,99€
Popis:  Vyskúšajte úplne nový produkt Charlotte Tilbury Magic Elixir na pery. Textúra je skutočne ľahká a nie je lepkavá. Je to naozaj pekné samo o sebe a vytvorí skvelú hydratačnú bázu alebo vrchnú vrstvu na rúž. Navyše skutočnosť je, že to nie je príliš lesklé, znamená, že ho môžete..
37,50€
Popis: Charlotte Tilbury spolupracovala s EXPERT SCIENTISTS, aby vám priniesla GROUND-BREAKING sérum pre hydratovanú, mladistvú pokožku. Kúzelná matrica ingrediencií, odborne vytvorená a vysoko výkonná, aby tento ELIXIR, dodal vašej pokožke magický efekt!Zobuďte potenciál svojej pokožky pomocou siln..
76,99€
Popis: Paleta obsahuje šesť najobľúbenejších odtieňov Charlotte, ktoré sú vyrobené tak, aby vyzerali žiarivo, inšpirované slnečným žiarením. Môžete si vytvoriť žiarivý vzhľad očí z bronzovej medi, broskyňovo ružovej, ružovej terakoty a čokoládovo hnedých očných tieňov a dymové líčenie...
60,50€
Popis: Lisovaný prášok all-in-one, bronzer a rozjasňovač v jednom.Celebritná maskérka Charlotte Tilbury je pevne presvedčená, že bronzer a rozjasňovač sú nenahraditeľným duom, bez ktorých si nevie predstaviť líčenie. Toto kultové bronzové a rozjasňujúce duo má dokonalú zmes perlových a zlatých pigme..
59,99€
CHARLOTTE TILBURY Hollywood Lips (6.8ml) CHARLOTTE TILBURY Hollywood Lips (6.8ml)
-36 %
Popis: Matný tekutý vyživujúci rúž na dlhodobé nosenie. Odtieň:  Charlotte Darling..
22,50€ 34,90€
Popis: Nová kolekcia rúžov Hot Lips 2. Rúž s inovatívnou hranatou špičkou umožňuje presné vyplnenie farby, zatiaľ čo pigmenty „3D“ majú vlastnosti rozptylu svetla, čím vytvárajú ilúziu zväčšenia pier. K dispozícii v 11 luxusných odtieňoch.Odtieň: Amazing Amal..
35,50€
Popis: Nová kolekcia rúžov Hot Lips 2. Rúž s inovatívnou hranatou špičkou umožňuje presné vyplnenie farby, zatiaľ čo pigmenty „3D“ majú vlastnosti rozptylu svetla, čím vytvárajú ilúziu zväčšenia pier. K dispozícii v 11 luxusných odtieňoch.Odtieň: Angel Alessandra..
35,50€
Popis: Nová kolekcia rúžov Hot Lips 2. Rúž s inovatívnou hranatou špičkou umožňuje presné vyplnenie farby, zatiaľ čo pigmenty „3D“ majú vlastnosti rozptylu svetla, čím vytvárajú ilúziu zväčšenia pier. K dispozícii v 11 luxusných odtieňoch.Odtieň: Carina´s star ..
35,50€
Popis: Nová kolekcia rúžov Hot Lips 2. Rúž s inovatívnou hranatou špičkou umožňuje presné vyplnenie farby, zatiaľ čo pigmenty „3D“ majú vlastnosti rozptylu svetla, čím vytvárajú ilúziu zväčšenia pier. K dispozícii v 11 luxusných odtieňoch.Odtieň: Dancefloor Princess..
35,50€
Zobrazené 1 až 12 z 29 (3 stránok)