Menu
Your Cart

Dekoratívna kozmetika

Dekoratívna kozmetika
Buď ju milujete, alebo neznášate. Pestrý výber kvalitnej dekoratívnej kozmetiky, z ktorého si určite vyberie každá milovníčka líčidiel. Váš make-up nosíte niekoľko hodín, preto naša ponuka obsahuje tie najkvalitnejšie produkty, ktoré si Vaša pleť musí dovoliť. Ochranný krém na pleť, ľahká podkladová báza, jemné pigmentované očné tiene, vyživujúci rúž na pery, či ochranný fixačný sprej nesmie chýbať v kozmetickej taštičke. Prestížne, overené, svetové značky tvoria základy nášho Voňavého balíčka. Nájdete tu luxusné značky od Anastasia Beverly Hills po Yves Saint Laurent.
HUDA BEAUTY Ruby Obsessions Palette (10g) HUDA BEAUTY Ruby Obsessions Palette (10g)
Top značka -18 %
Značka: HUDA BEAUTY
Popis: Paletka vysokopigmentovaných očných tieňov. 10g..
28,50€ 34,90€
 ANASTASIA BEVERLY HILLS Carli Bybel Paletka očných tieňov  ANASTASIA BEVERLY HILLS Carli Bybel Paletka očných tieňov
-7 %
Popis: Anastasia Beverly Hills Carli Bybel Palette je paletka z limitovanej edície, vytvorená v spolupráci s ikonickou Carli Bybel. Táto všestranná kolekcia, ktorá obsahuje 14 odtieňov Carli, ktoré Vám zanechajú žiarivé oči počas dňa aj noci.  Vyskúšajte Carli obľúbené matné a metalické od..
54,90€ 58,99€
Popis: Anastasia Beverly Hills Loose Highlighter je trblietavý sypký zvýrazňovač s vysoko reflexnými, dúhovými perlami, ktoré dodávajú intenzívnu iskru. Ľahko miešateľná receptúra ​​má jemnú zamatovú textúru, ktorá vám zanechá hodvábny povrch.  Odtieň: Snowflake..
35,20€
Popis: Anastasia Beverly Hills Loose Highlighter je trblietavý sypký zvýrazňovač s vysoko reflexnými, dúhovými perlami, ktoré dodávajú intenzívnu iskru. Ľahko miešateľná receptúra ​​má jemnú zamatovú textúru, ktorá vám zanechá hodvábny povrch.  Odtieň: So Hollywood..
35,20€
Popis: Anastasia Beverly Hills Loose Highlighter je trblietavý sypký zvýrazňovač s vysoko reflexnými, dúhovými perlami, ktoré dodávajú intenzívnu iskru. Ľahko miešateľná receptúra ​​má jemnú zamatovú textúru, ktorá vám zanechá hodvábny povrch.  Odtieň: Sunset Aura..
35,20€
Značka: BECCA
Popis: Nová paletka žiarivých, perleťových vysokopigmentovaných očných tieňov so zrkadielkom. ..
58,90€
Popis: Klenot v korunke Charlotte Tilbury, luxusná paleta očncýh tieňov- Transform-Eyes je hviezdou kvarteta jemných zamatových práškov, ktoré vylepšia vaše oči ohromujúcou farbou odolnou proti záhybom. Prestížna paletka obsahuje tiene medených a šampanských odtieňoch, na denné aj večerné líčen..
55,60€
 HUDA BEAUTY Mauve Obsessions Palette (10g)  HUDA BEAUTY Mauve Obsessions Palette (10g)
Top značka
 MORPHE 35V Stunning Vibes Artistry Palette (56g)  MORPHE 35V Stunning Vibes Artistry Palette (56g)
-8 %
Značka: Morphe
Popis: Paletka obsahuje 35 pigmentovaných očných tieňov. (56g)..
32,00€ 34,90€
 NARS Afterglow Eyeshadow Palette 2020 (12 x 1.4g )
Novinka
Značka: NARS
Popis: Nová, limitovaná paletka vysokopigmentovaných očných tieňov 2020...
79,90€
 Too Faced Sweet Peach Lesk na pery Peach Tease (4ml)  Too Faced Sweet Peach Lesk na pery Peach Tease (4ml)
Top značka
Značka: Too Faced
Popis:Olej na pery na báze broskyňového výťažku, ktorý prináša lesklý efekt lesku na pery a hydratáciu balzamu na pery. Tento olej s hodvábnym dotykom vonia po broskyniach a obsahuje aj kokosový olej a vitamín E.• Broskyňová vôňa i chuť• Kokosový olej pery vyživuje a zhebčuje.• Veľmi ľahké krémové z..
24,90€
Popis: Anastasia Beverly Hills, úplne nová Amrezy Eyeshadow Palette, bola vytvorená v spolupráci s influencerkou  Amra Olević Reyes a môže sa pochváliť 16 úplne novými odtieňmi Amrezy, takže môžete dosiahnuť všetko od vizuálneho vzhľadu make-upu po očarujúce večerné líčenie...
64,90€
Zobrazené 1 až 12 z 350 (30 stránok)