Menu
Your Cart

Pery

Pery

Kľúčom k dokonalému make-upu sú dobre vyživené pery. So správnou farbou pier môžete svoj vzhľad inovovať za pár sekúnd; od jemných odtieňov až po vysoko pôsobivé pigmenty. Nezabudnite na kontúrovaciu ceruzku na pery aby ste zaistili ostrý obrys a zabránili krvácaniu farby mimo pier. Pred nanesením rúžu si overte, že pery sú zvlhčené - dobrý tip je šetrné natieranie pier balzamom pred nanášaním akéhokoľvek rúžu.

 HONEST BEAUTY Lip Crayon-Demi Matte( 3g )  HONEST BEAUTY Lip Crayon-Demi Matte( 3g )
Novinka -50 %
Popis: odtieň MARSALAĽahká, vysoko nárazová farba so zamatovo demi-matným povrchomObsahuje antioxidačnú zmes jojobového oleja, murumuru masla a bambuckého masla, ktoré pomáhajú zvlhčovaťDizajn pastelky Glide-on-the-go sa ľahko balí a nanášaVYROBENÉ BEZ: Parabény, ftaláty, parafíny, silikóny, mastene..
8,50€ 16,99€
BECCA X Malika Haqq Ultimate Lipstick Love (3,3g)
Novinka -41 %
CHARLOTTE TILBURY Hot Lips 2 Angel Alessandra CHARLOTTE TILBURY Hot Lips 2 Angel Alessandra
Novinka -7 %
Popis: Nová kolekcia rúžov Hot Lips 2. Rúž s inovatívnou hranatou špičkou umožňuje presné vyplnenie farby, zatiaľ čo pigmenty „3D“ majú vlastnosti rozptylu svetla, čím vytvárajú ilúziu zväčšenia pier. K dispozícii v 11 luxusných odtieňoch.Odtieň: Angel Alessandra..
33,00€ 35,50€
Darčekový set YSL
Novinka -10 %
 Popis: YSL set, ktorý je vhodný aj ako darček je zabalený v luxusnej darčekovej krabici.Set obsahuje:1. kozmetickú taštičku YSL2. 3 miniatúry obľúbených rúžov YSL..
35,99€ 39,90€
Fenty Beauty Stunna Lip Paint Longwear Fluid Lip Color Tekutý rúž Fenty Beauty Stunna Lip Paint Longwear Fluid Lip Color Tekutý rúž
Novinka Top značka -7 %
Značka: Fenty Beauty
Popis: Ľahký, dlhotrvajúci tekutý rúž, ktorý zanecháva jemný matný povrch a intenzívnu farbu . Dostupný v rôznych odtieňoch.Odtieň: Unattached (4 ml)..
28,00€ 29,99€
Guerlain La Petite Robe Noire (2ml) (066 Berry Beret) Guerlain La Petite Robe Noire (2ml) (066 Berry Beret)
Novinka -49 %
Značka: Alpha-H
Popis: Intenzívny rúž s lesklým povrchom, ktorý nasýti pery žiarivou farbouOdhaľuje prirodzenú žiarivosť vašich pier, pričom pery vyživujeChráni pred vyblednutím a agresormi prostrediaOdtieň: (066 Berry Beret)..
19,99€ 38,90€
HUDA BEAUTY Power Bullet matný rúž Honey Moon HUDA BEAUTY Power Bullet matný rúž Honey Moon
Novinka Hit Top značka -9 %
Značka: HUDA BEAUTY
Popis: Dokonalý, matný a dlhotrvajúci rúž.  K dispozícii vo viacerých odtieňoch. Od hlbokého a bohatého odtieňa 'Masquerade' cez ružové a červené odtiene, až po tehlovo ružový odtieň 'Interview'.Odtieň: Honey Moon..
28,99€ 31,90€
MORPHE OUT & A POUT CARAMEL NUDE LIP TRIO darčekový set MORPHE OUT & A POUT CARAMEL NUDE LIP TRIO darčekový set
Novinka -10 %
Značka: Morphe
Popis: Od ružovo červenej po horúce karmínové odtiene sú tieto ultra-lichotivé odtiene určené pre odvážne modelky. Darčekové trio obsahuje: super hladký rúž, silne pigmentovanú ceruzku a vysoko lesklý lesk, ktorý môžete nosiť samostatne alebo na dosiahnutie dramatickej farby. Odtieň: CARAM..
27,50€ 30,50€
MORPHE OUT & A POUT FIERY RED LIP TRIO darčekový set MORPHE OUT & A POUT FIERY RED LIP TRIO darčekový set
Novinka -18 %
Značka: Morphe
Popis: Od ružovo červenej po horúce karmínové odtiene sú tieto ultra-lichotivé odtiene určené pre odvážne modelky. Darčekové trio obsahuje: super hladký rúž, silne pigmentovanú ceruzku a vysoko lesklý lesk, ktorý môžete nosiť samostatne alebo na dosiahnutie dramatickej farby. Odtieň: ..
25,00€ 30,50€
Too Faced Cinnamon Bear Eye, Cheek & Lip Makeup Collection
Novinka Top značka -8 %
Značka: Too Faced
Popis: VIANOCE  2020 limitovaná vianočná sada obsahuje: paletku očných tieňov, matný rúž - škoricový medveď, kozmetickú taštičku ..
46,00€ 49,99€
Too Faced Melted Matte Gingerbread Girl matný lesk na pery (7ml) Too Faced Melted Matte Gingerbread Girl matný lesk na pery (7ml)
Novinka Top značka -11 %
Značka: Too Faced
Popis: Nič nehovorí, že Vianoce sú tu ako rúž z tavenej matnej zmesi Too Faced  „Perníkové dievča“. Vďaka vytrvalej sile intenzívnej zmesi a živej, žiarivej farbe tekutý rúž dosahuje nemožné: je ľahký aj dlhotrvajúci. Naplnený „Volulip“ pre plynulý efekt pier bez ihiel. Obsahuje vyhladzujú..
24,00€ 26,99€
Zobrazené 1 až 11 z 11 (1 stránok)