Menu
Your Cart

Fixátory

Fixátory
HUDA BEAUTY Resting Boss Face Fixačný sprej (100ml)
Novinka Top značka -17 %
Značka: HUDA BEAUTY
Popis: Extra silný fixačný sprej pre dokonalý matný a vodeodolný povrch v aerosólovom spreji. Už si nemusíte upravovať make-up počas dňa, práve ste objavili úplne nový fixačný sprej Huda Beauty, ktorý udrží make-up po celý deň. Odporúčané použitie: Pred použitím dobre premiešajte..
35,00€ 41,99€
MORPHE X JEFFREE STAR Fixačný a vyživujúci sprej na tvár (79,4g) MORPHE X JEFFREE STAR Fixačný a vyživujúci sprej na tvár (79,4g)
Novinka Hit -33 %
Značka: Morphe
Popis: Jedinečný prípravok na fixáciu líčenia z limitovanej edície v spolupráci Morphe X Jefree Star Spray je nenahraditeľným pomocníkom, ktorý zaistí, že váš make-up bude stále perfektný aj po niekoľkých hodinách. S vôňou jahôd si ho určite zamilujete. Vlastnosti:dlhodobá fixácia make-upuzabrá..
19,99€ 29,99€
Tarte- hey, hydration set!
Novinka -17 %
Značka: TARTE
Popis: Táto sada hydratačných prípravkov obsahuje 3 receptúry, ktoré dodávajú suchej pokožke hydratáciu a zároveň fixáciu make-upu.Set obsahuje:podkladová báza v cestovnej veľkosti (15ml)luxusný fixačný sprej na zafixovanie make-up pre dlhšiu výdrž (7ml)hydratačný krém na tvár (8,4ml) ..
25,00€ 29,99€
Too Faced Dew You Fresh Glow Setting Spray Rozjasňujúci fixačný sprej na make-up (100ml) Too Faced Dew You Fresh Glow Setting Spray Rozjasňujúci fixačný sprej na make-up (100ml)
Novinka Top značka -12 %
Značka: Too Faced
Popis: Užite si rozžiarený vzhľad s fixačným sprejom Dew You od Too Faced.Táto fixačná hmla dodá vašej pleti jemný ligot a uzamkne nanesený mejkap na pleti tak, aby došlo k predĺženiu jeho výdrže.V čom je iný?- nové a vylepšené zloženie- perleťový lesk- viacúčelové použitie - môžete nanášať na tvár ..
34,99€ 39,85€
Zobrazené 1 až 4 z 4 (1 stránok)