Menu
Your Cart

Kontúrovanie

Kontúrovanie
Kontúrovanie je hranie so svetlejším a tmavším odtieňom make-upu, kedy si môžete úplne zmeniť svoju tvár, či už je to štíhlejší nos alebo definovanejšia čeľusť. Svet kontúrovacej kozmetiky siaha až do 20. storočia s uber-luxe, miešateľnými receptúrami a oh-lichotivými odtieňmi.
Značka: BECCA
Popis:  Tento nový zvýrazňovač je dosť čarovný a taktiež super lesklý! Je tak úžasný, že na pokožke zanecháva jemnú žiaru s mokrým odleskom aj napriek tomu, že je v púdrovom balení...
46,90€
Popis: Lisovaný prášok all-in-one, bronzer a rozjasňovač v jednom.Celebritná maskérka Charlotte Tilbury je pevne presvedčená, že bronzer a rozjasňovač sú nenahraditeľným duom, bez ktorých si nevie predstaviť líčenie. Toto kultové bronzové a rozjasňujúce duo má dokonalú zmes perlových a zlatých pigme..
59,99€
Popis: Najpredávanejšia paletka typu všetko v jednom s novými odtieňmi v limitovanej edícii a nebeským obalom. Nechajte sa viesť paletkou v 7 krokoch, ktorá z Vás vyčarí novú dámu...
69,00€
Značka: Too Faced
Popis: Tento hydratačný korektor, ktorý plne kryje nedokonalosti a zároveň pôsobí prirodzene si hneď obľúbite.Obsahuje: kokosovú vodu, alpskú ružu a kyselinu hyalurónovovu, zložky milujúce pokožkuOdtieň: Almond (15ml)..
36,50€
Značka: Too Faced
Popis: Tento hydratačný korektor, ktorý plne kryje nedokonalosti a zároveň pôsobí prirodzene si hneď obľúbite.Obsahuje: kokosovú vodu, alpskú ružu a kyselinu hyalurónovovu, zložky milujúce pokožkuOdtieň: Cloud  (15ml)..
36,50€
Značka: Too Faced
Popis: Tento hydratačný korektor, ktorý plne kryje nedokonalosti a zároveň pôsobí prirodzene si hneď obľúbite.Obsahuje: kokosovú vodu, alpskú ružu a kyselinu hyalurónovovu, zložky milujúce pokožkuOdtieň: Cream Puff (15ml)..
36,50€
Značka: Too Faced
Popis: Tento hydratačný korektor, ktorý plne kryje nedokonalosti a zároveň pôsobí prirodzene si hneď obľúbite.Obsahuje: kokosovú vodu, alpskú ružu a kyselinu hyalurónovovu, zložky milujúce pokožkuOdtieň: Golden Beige (15ml)..
36,50€
TOO FACED Born This Way Super krycí korektor-Light Beige TOO FACED Born This Way Super krycí korektor-Light Beige
-10 %
Značka: Too Faced
Popis: Tento hydratačný korektor, ktorý plne kryje nedokonalosti a zároveň pôsobí prirodzene si hneď obľúbite.Obsahuje: kokosovú vodu, alpskú ružu a kyselinu hyalurónovovu, zložky milujúce pokožkuOdtieň: Light Beige (15ml)..
33,00€ 36,50€
Značka: Too Faced
Popis: Tento hydratačný korektor, ktorý plne kryje nedokonalosti a zároveň pôsobí prirodzene si hneď obľúbite.Obsahuje: kokosovú vodu, alpskú ružu a kyselinu hyalurónovovu, zložky milujúce pokožkuOdtieň: Marshmallow (15ml)..
36,50€
Značka: Too Faced
Popis: Tento hydratačný korektor, ktorý plne kryje nedokonalosti a zároveň pôsobí prirodzene si hneď obľúbite.Obsahuje: kokosovú vodu, alpskú ružu a kyselinu hyalurónovovu, zložky milujúce pokožkuOdtieň: Natural Beige (15ml)..
36,50€
Značka: Too Faced
Popis: Tento hydratačný korektor, ktorý plne kryje nedokonalosti a zároveň pôsobí prirodzene si hneď obľúbite.Obsahuje: kokosovú vodu, alpskú ružu a kyselinu hyalurónovovu, zložky milujúce pokožkuOdtieň: Nude (15ml)..
36,50€
Značka: Too Faced
Popis: Tento hydratačný korektor, ktorý plne kryje nedokonalosti a zároveň pôsobí prirodzene si hneď obľúbite.Obsahuje: kokosovú vodu, alpskú ružu a kyselinu hyalurónovovu, zložky milujúce pokožkuOdtieň: Pearl (15ml)..
36,50€
Zobrazené 1 až 12 z 21 (2 stránok)