Menu
Your Cart

Rozjasňovače

Rozjasňovače

Rovnako ako filter na Instagrame, ale v kompaktnom balení je rozjasňovač. Dodajte svojej pleti rozžiarenie o akom ešte nesnívala. Najprv vyberte správnu konzistenciu: rozjasňujúci púder, tekutý rozjasňovač alebo rozjasňovač vo forme tyčinky. Rozjasňovač na tvár nanášame na vrchnú časť lícnych kostí, na hranu nosa, pod obočie, k vnútorným kútikom očí a nad hornú peru. Aby bol výsledný efekt dokonalý, vždy nanášajte tenkú vrstvu, ktorú dokonale rozotrite do stratena.

Popis: Anastasia Beverly Hills Loose Highlighter je trblietavý sypký zvýrazňovač s vysoko reflexnými, dúhovými perlami, ktoré dodávajú intenzívnu iskru. Ľahko miešateľná receptúra ​​má jemnú zamatovú textúru, ktorá vám zanechá hodvábny povrch.  Odtieň: So Hollywood..
35,20€
Popis: Anastasia Beverly Hills Loose Highlighter je trblietavý sypký zvýrazňovač s vysoko reflexnými, dúhovými perlami, ktoré dodávajú intenzívnu iskru. Ľahko miešateľná receptúra ​​má jemnú zamatovú textúru, ktorá vám zanechá hodvábny povrch.  Odtieň: Sunset Aura..
35,20€
Popis: Anastasia Beverly Hills Loose Highlighter je trblietavý sypký zvýrazňovač s vysoko reflexnými, dúhovými perlami, ktoré dodávajú intenzívnu iskru. Ľahko miešateľná receptúra ​​má jemnú zamatovú textúru, ktorá vám zanechá hodvábny povrch.  Odtieň: Snowflake..
35,20€
 HOURGLASS Ambient Lighting Edit Sculpture 6 x 1.4g
Novinka
Popis: Inovatívna paletka so šiestimi ohromujúcimi kovovými odtieňmi rozjasnenia pre intenzívnu žiarivosť Táto kultivovaná obľúbená paletka Anastasia Beverly Hills s ľahkým a rafinovaným zložením, ktorá poskytuje zostaviteľné pokrytie s hladkým povrchom s metalickým leskom. Všetkých 6 odtieňov vyzer..
53,99€
Popis: Lisovaný prášok all-in-one, bronzer a rozjasňovač v jednom.Celebritná maskérka Charlotte Tilbury je pevne presvedčená, že bronzer a rozjasňovač sú nenahraditeľným duom, bez ktorých si nevie predstaviť líčenie. Toto kultové bronzové a rozjasňujúce duo má dokonalú zmes perlových a zlatých pigme..
59,99€
Popis: Najpredávanejšia paletka typu všetko v jednom s novými odtieňmi v limitovanej edícii a nebeským obalom. Nechajte sa viesť paletkou v 7 krokoch, ktorá z Vás vyčarí novú dámu...
69,00€
COVER FX Rozjasňujúca paletka Gold Bar (3 x 0,21 g) COVER FX Rozjasňujúca paletka Gold Bar (3 x 0,21 g)
-9 %
Značka: Cover FX
Popis: Dokonalá rozjasňujúca paletka. Zvýrazní rysy vašej tváre a zaistí okúzľujúci a profesionálne vyzerajúci make-up. Tri odtiene sú jednoducho vznešené: je tu zlatá farba „24k Gold“, neutrálna perla „White Gold“ a mäkká kovová ružová „Rose Gold“...
29,99€ 32,99€
Fenty BEAUTY BY RIHANNA Diamond bômb Rozjasňovač Voile Effet Diamant
Top značka
Značka: Fenty Beauty
Popis: Novinka 2020 - odtieň COGNAC CANDYChcete žiariť ako diamant? Potom je pre vás novinka Diamond bômb Rozjasňovač Voile Effet Diamant od značky Fenty Beauty to pravé!Tento jedinečný rozjasňovač s gélovo-púdrovú textúrou sa vpije do vašej pleti a zanechá vzhľad, ako by ste sa kúpala v diamantoch...
44,99€
Fenty Beauty Diamond Bomb All-Over Diamond Veil Rozjasňovač Fenty Beauty Diamond Bomb All-Over Diamond Veil Rozjasňovač
Top značka
Značka: Fenty Beauty
Popis: Chcete žiariť ako diamant? Potom je pre Vás Diamond Bomb All-Over Diamod Veil od značky Fenty Beauty to pravé! Tento jedinečný rozjasňovač s gélovo-púdrovou receptúrou sa vpije do vašej pleti a zanechá vzhľad, ako by ste sa kúpali v diamantoch. Dodáva bezfarebné, ultra žiarivé rozjasneni..
43,90€
Zobrazené 1 až 12 z 34 (3 stránok)