Menu
Your Cart

GLOW RECIPE

Značka: GLOW RECIPE
Popis:  Avokádová nočná maska je pre ošetrenie pleti s retinolom, ktoré je jemná, ale efektívna. Táto maska je vyrobená z avokáda, jemne vyhladzujúcimi PHA a enkapsulovaným retinolom, ktorý sa uvoľňuje vo všetkých nočných hodinách. Použitie:Nanášajte masku z avokáda na suchšie miesta ..
34,90€
Značka: GLOW RECIPE
Popis: Ukľudňujúci, ľahký a zvlhčujúci krém zo sladkých banánov, horčíka, kurkumy a byliny Centella Asiatica  je váš recept na pokojnejšiu, hydratovanú a rovnomernú pleť.Na aký typ pleti je vhodný?: Normálna, Suchá, Kombinovaná a MastnáZvýraznené prísady:- Banán: Bohatý na horčík..
42,99€
Značka: GLOW RECIPE
Popis: nočná maska ​​vyhladzujúca pokožku s melónom, kyselinou hyalurónovou a AHA, ktorá jemne odlupuje a vylepšuje vzhľad pórov.Typ pleti: Normálna, Suchá, Kombinovaná a MastnáStarostlivosť o pleť: Póry, suchosť a olejnatáFormulácia: Ľahká maskaZloženie:- Výťažok z melónu : Hydratuje, dodáva základ..
29,99€
Značka: GLOW RECIPE
Popis: Hydratačný, melónový balzam na pery s hydratujúcim účinkom. ..
29,90€
Značka: GLOW RECIPE
Popis: Nočná spiaca maska ​​vyhladzujúca pokožku s melónom, kyselinou hyalurónovou a AHA, ktorá jemne odlupuje a vylepšuje vzhľad pórov.Typ pleti: Normálna, Suchá, Kombinovaná a MastnáStarostlivosť o pleť: Póry, Suchosť a Olejnatáformulácia: Ľahká maskaZvýraznené prísady:- Výťažok z melónu : Hydratu..
59,90€
Zobrazené 1 až 5 z 5 (1 stránok)