Menu
Your Cart

Laura Mercier

Značka: Laura Mercier
Popis:  Základný náter na báze vody, ktorý podporuje dlhodobé získavanie vlhkosti a zároveň predlžuje opotrebenie make-upu.(25ml)Dôležité prísady:- Výťažok z olív: Vyhladzuje vzhľad pokožky pri hydratácii.- Marine Hydra Botanicals: Vyživuje pokožku a podporuje dlhodobé získavanie vlhkosti...
25,90€
Značka: Laura Mercier
Popis:  Základný náter na báze vody, ktorý podporuje dlhodobé získavanie vlhkosti a zároveň predlžuje opotrebenie make-upu.(50ml)Dôležité prísady:- Výťažok z olív: Vyhladzuje vzhľad pokožky pri hydratácii.- Marine Hydra Botanicals: Vyživuje pokožku a podporuje dlhodobé získavanie vlhkosti...
44,90€
Značka: Laura Mercier
Popis:  Roztierateľný základný náter na báze vody, ktorý absorbuje nadbytočný olej pre matný, rozostrený efekt a zároveň predlžuje výdrž make-upu.Dôležité prísady:- Mikro riasy: Časom ošetruje pokožku pre vylepšený vzhľad a textúru.- Poskytuje matný účinok, pričom opticky rozmazáva vzhľad ..
25,90€
Značka: Laura Mercier
Popis:  Roztierateľný základný náter na báze vody, ktorý absorbuje nadbytočný olej pre matný, rozostrený efekt a zároveň predlžuje výdrž make-upu.(50ml)Dôležité prísady:- Mikro riasy: Časom ošetruje pokožku pre vylepšený vzhľad a textúru.- Poskytuje matný účinok, pričom opticky rozmazáva v..
44,90€
Značka: Laura Mercier
Popis:  Základný náter zdokonalujúci pokožku, ktorý vytvára bezchybné plátno na aplikáciu make-upu a dlhodobé nosenie.(50ml)Dôležité prísady:- Vitamín C: Viditeľne rozjasňuje a zjemňuje tón pleti.- Extrakt zo zeleného čaju: Znižuje výskyt jemných liniek a vrások.- Aloe Vera Gel: Upokojuje ..
44,90€
Značka: Laura Mercier
Popis:  SPF 30 chrániaci základný náter, ktorý chráni pokožku pred škodlivými lúčmi UVA / UVB a vytvára bezchybné plátno pre dlhodobú výdrž make-upu.(50ml)Dôležité prísady:- široké spektrum UVA / UVB SPF 30 PA +++: Chráni pokožku pomocou SPF.- Zmes vitamínu C a E: Pôsobí ako silný antioxid..
44,90€
LAURA MERCIER Translucent Loose Setting Powder (29g)
Hit
Značka: Laura Mercier
Popis: Ľahký, sypký fixačný púder, ktorý zafixuje make-up až na 12 hodín. Čo musíte ešte vedieť: Tento ocenený púder absorbuje olej a celodenne zjemňuje lesk a vytvára bezchybný matný povrch bez spätného odlesku na fotografiách. Odtieň: Transculet- prirodzene fixuje všetky svetlejšie a stredne ..
39,99€
Laura Mercier Translucent Loose Setting Powder Glow (29g) Laura Mercier Translucent Loose Setting Powder Glow (29g)
Novinka
Značka: Laura Mercier
Popis: Laura Mercier Translucent Loose Setting Powder Glow, prepracovaná s ešte väčším jasom, má veľmi obľúbenú klasiku a dodáva jej úplne nový povrch. Na základe receptúry obľúbeného kultu je prepracovaný prášok zmiešaný s perleťovými pigmentmi, vďaka ktorým sa vaša pokožka premení na žiarivé plátn..
39,99€
LAURA MERCIER Translucent Loose Setting Powder- HONEY (29g)
Novinka
Značka: Laura Mercier
Popis: Ľahký, sypký fixačný púder, ktorý zafixuje make-up až na 12 hodín. Čo musíte ešte vedieť: Tento ocenený púder absorbuje olej a celodenne zjemňuje lesk a vytvára bezchybný matný povrch bez spätného odlesku na fotografiách. Odtieň: HONEY  ..
39,99€
Zobrazené 1 až 9 z 9 (1 stránok)