Menu
Your Cart

Natasha Denona

Značka: Natasha Denona
Popis: Paletka očných tieňov  obsahuje päť maslových, mäkkých odtieňov , ktoré sa ľahko nanášajú. Ich revolučná receptúra ​​je ultra pigmentovaná, dlhotrvajúca a ľahko sa rozotiera .Je formulovaná BEZ: - Parabénov - Síranov - Ftalátov ..
51,90€
NATASHA DENONA EYESHADOW Palette 5 (5 x 2,5 g)
Novinka -23 %
Značka: Natasha Denona
Popis: Paletka očných tieňov  obsahuje päť maslových, mäkkých odtieňov , ktoré sa ľahko nanášajú. Ich revolučná receptúra ​​je ultra pigmentovaná, dlhotrvajúca a ľahko sa rozotiera .Je formulovaná BEZ: - Parabénov - Síranov - Ftalátov ODTIEŇ: palette 04..
40,00€ 51,90€
Natasha Denona Glam Palette 2020  (20g)
Novinka
Značka: Natasha Denona
Popis: Paleta Natasha Denona Glam Palette, ktorá predstavuje veľmi očakávané rozšírenie palety Mini Glam, ponúka škálu luxusných neutrálnych a zlatých tupých odtieňov, ktoré sú ideálne na vytvorenie denného aj večerného vzhľadu. Inovatívna paleta obsahuje exkluzívne zasvätené tipy od samotnej v..
79,00€
Značka: Natasha Denona
Popis: Paletka líceniek v štyroch odtieňoch dokonale ružovej farby pre červenanie a zvýraznenie. Tieto ľahké, ale hydratačné prášky vám umožnia dosiahnuť ten najlepší svetelný luxus...
58,99€
Značka: Natasha Denona
Popis: Paleta mini očných tieňov so zlatými a zelenými odtieňmi v matných, trblietavých a dvojchrómovaných povrchoch...
36,99€
Značka: Natasha Denona
Popis:  Táto mini paletka obsahuje 2 metalické, 2 matné a 1 duochromatický odtieň.Táto paletka je vhodná pre začiatočníkov, aj kozmetických nadšencov, ktorí ju ocenia predovšetkým pri cestovaní. ..
31,99€
Značka: Natasha Denona
Popis:  Paletka očných tieňov, ktorá je inšpirovaná hviezdami. Táto mini verzia obsahuje 5 už existujúcich odtieňov - duochromatické, matné a metalické. Táto paletka je vhodná pre začiatočníkov, aj kozmetických nadšencov, ktorí ju ocenia predovšetkým pri cestovaní. ..
31,99€
Značka: Natasha Denona
Popis:  Táto paletka Mini Sunset Palette ponúka mnoho farebných kombinácií vďaka piatim originálnym odtieňom. 1 trblietavý, 2 metalické a 2 matné odtiene inšpirované západom slnka. Táto paletka je vhodná pre začiatočníkov, aj kozmetických nadšencov, ktorí ju ocenia predovšetkým pri ce..
31,99€
Zobrazené 1 až 8 z 8 (1 stránok)