Menu
Your Cart

Physicians Formula

Popis: Získajte tú žiaru, ktorá vám chýbala! Zvýraznite pokožku piatimi svetelnými pásmi jantárovej, ružovej a bronzovej - ako výbuch slnka.Táto nádherne voňavá lícenka vám to určite zaručí.  Obsahuje taktiež aplikátor pre jednoduché nanášanie...
19,90€
Popis: Výživný a nedráždivý odličovač očí, ktorý jemne odstraňuje najodolnejší vodotesný očný make-up bez akýchkoľvek mastných zvyškov.ˇČím je výnimočný?Kondicionérna krémová formulácia s obsahom kokosového mlieka účinne odstraňuje makeup a zároveň udržuje oblasť očí jemnú, bez podráždenia.KĽÚČ..
12,99€
Physicians Formula Happy Booster lícenka Physicians Formula Happy Booster lícenka
-17 %
Popis:  Multireflexné perly poskytujú jemnú dúhovku na zvýraznenie obrysu a dodanie žiarivosti líc.Naplnené zmesou Happy Boost Blend, obsahujúcou Happy Skin a Euphoryl, prírodné rastlinné extrakty rastlín, ktoré preukázali, že zvyšujú pocit šťastia, napodobňujú účinok endorfínov a pomáhajú..
14,90€ 17,99€
Physicians Formula ORGANIC WEAR Maskara Physicians Formula ORGANIC WEAR Maskara
-16 %
Popis: Dlhé, silné a husté riasy. Ekumabilná ekologická kefka Jumbo vytvára okamžite plné, silné a dramatické riasy pomocou ultra mäkkých plastových štetín. ..
15,00€ 17,90€
Physicians Formula Primer Argan wear 2v1 (30ml)
-27 %
Popis: Tento zázrak, ktorý obsahuje 2v1 100% čistý arganový olej a kokosovú vodu. Je možné ho použiť pod make-up ako podkladovú bázu, alebo ako osviežovač na telo, ktorý hydratuje pokožku...
21,90€ 29,90€
Zobrazené 1 až 5 z 5 (1 stránok)