Menu
Your Cart

Physicians Formula

Physicians Formula Argan Wear Ultra-Nourishing Argan Oil Blush - lícenka
Novinka -10 %
Popis: Získajte tú žiaru, ktorá vám chýbala! Zvýraznite pokožku piatimi svetelnými pásmi jantárovej, ružovej a bronzovej - ako výbuch slnka.Táto nádherne voňavá lícenka vám to určite zaručí.  Obsahuje taktiež aplikátor pre jednoduché nanášanie...
18,00€ 19,90€
Physicians Formula Happy Booster lícenka-POŠKODENÉ Physicians Formula Happy Booster lícenka-POŠKODENÉ
Novinka -28 %
Popis:  Multireflexné perly poskytujú jemnú dúhovku na zvýraznenie obrysu a dodanie žiarivosti líc.Naplnené zmesou Happy Boost Blend, obsahujúcou Happy Skin a Euphoryl, prírodné rastlinné extrakty rastlín, ktoré preukázali, že zvyšujú pocit šťastia, napodobňujú účinok endorfínov a pomáhajú..
13,00€ 17,99€
Physicians Formula Primer Argan wear 2v1 (30ml)
Novinka -33 %
Popis: Tento zázrak, ktorý obsahuje 2v1 100% čistý arganový olej a kokosovú vodu. Je možné ho použiť pod make-up ako podkladovú bázu, alebo ako osviežovač na telo, ktorý hydratuje pokožku...
19,99€ 29,90€
Physicians Formula Skin Booster Vitamin Shot sérum na pleť (30ml) Physicians Formula Skin Booster Vitamin Shot sérum na pleť (30ml)
Novinka -20 %
Popis:  Vaša denná dávka vitamínov podporujúcich pokožku vám zaručí mladistvý vzhľad.Čím je výnimočné? Vlastná zmes séra pomáha viditeľne znižovať príznaky starnutia a zároveň bojovať s unavenou pokožkou, vráskami a stratou pružnosti.Technológia obohatená hydrogélom poskytuje efektívne výs..
16,00€ 19,99€
Zobrazené 1 až 4 z 4 (1 stránok)