Menu
Your Cart

pixi

Značka: pixi
Popis: Značka Pixi predstavuje pleťové tonikum s názvom Retinol Tonic. Táto viacúčelová starostlivosť obsahuje retinol, čo je klinicky overená zložka, ktorá pomáha prispievať k udržaniu mladistvého vzhľadu pleti.Pomáha štruktúre pleti, aby vyzerala mladá a krásna...
24,99€
Značka: pixi
PIXI Best of Vitamín C & C darčeková sada vám umožní objaviť tri jednoduché kroky tejto značky pre oživenie, ochranu a zachovanie zdravej pokožkySada obsahuje:Vitamine C Lotion- (15 ml)Superľahký a rýchlo absorbujúci hydratačný krém, ktorý viditeľne rozjasní pleť a podporuje žiarivosť. Krém oboh..
26,99€
Značka: pixi
Popis: Podporuje obnovu nových kožných buniek pre dosiahnutie hladkej a žiarivej pleti. Uvidíte jasnejšiu a hladšiu pleť a jednotnejší tón pleti.Rovnováha a upokojenie pre oslnivo žiarivú pleť!..
24,99€
Značka: pixi
Popis: Nový vyživujúci toner Pixi Rose Tonic Nourishing Toner posilňuje pleť, odstraňuje odumreté čiastočky kože a okamžite pleť rozjasňuje. Obsahuje 5% kyselinu glykolovú (chemický Exfoliator), ktorá odstraňuje odumreté čiastočky, rozjasňuje a vyhladzuje pleť.Aloe vera, ženšen a rastlinné..
25,50€
Značka: pixi
Popis: Toto tonikum obsahuje vitamín C bohatý na antioxidanty, podporuje tvorbu kolagénu a podporuje žiaru pleti.Probiotiká obsiahnuté v tomto rozjasňujúcim toniku pomáhajú posilňovať prirodzenú kožnú bariéru, výťažok z kôry a plodu vŕby šetrne exfoliuje všetky typy pleti...
25,50€
Zobrazené 1 až 5 z 5 (1 stránok)