Menu
Your Cart

THE ORDINARY AHA 30% + BHA 2% Peeling Solution (30ml)

Vrátenie zdarma do 14 dní
Veci skladom doručujeme do 48hod.
THE ORDINARY AHA 30% + BHA 2% Peeling Solution (30ml)
Hit
THE ORDINARY AHA 30% + BHA 2% Peeling Solution (30ml)
13,99€
  • Stav skladu: Skladom

Popis:  32% roztok AHA / BHA pre hlbšiu exfoliáciu pomáha bojovať s príznakmi starnúcej pleti. Má rozjasňujúci účinok na pleť, zlepšuje vzhľad pokožky a pri dlhodobejšom používaní reguluje vzhľad jemných vrások.

Účinné látky30% Alfa hydroxylové kyseliny AHA (glykolová / mliečna / vínna / citrónová) -  AHA pomáhajú exfoliovať vrchnú časť kože pre rozjasnenie pokožky a rýchlejšiu obnovu buniek.

2% Beta kyseliny Hydroxylové (kyselina salicylová) - BHA majú exfoliačný efekt s predĺženým účinkom, aby sa predišlo preťaženiu pórov.  

Kyselina hyalurónová Crosspolymer - hydratácia, vypnutie pleti

Vitamín B5 (pantenol) -  zvyšuje hydratáciu pokožky, výživu pleti, pomáha zachovať jej mladistvý vzhľad a obmedzuje tvorbu vrások. Provitamín B5 zlepšuje regeneráciu zrelej pokožky zrýchlením metabolizmu buniek a stimulovaním ich obnovy. Pomáha udržiavať vlhkosť pokožky. Pantenol má protizápalové, hydratačné, upokojujúce účinky. 

Extrakt z mrkvy - antioxidant

Tasmánske korenie - zmierňuje podráždenie pri peelingu

Použite: najlepšie večer, nie častejšie ako dvakrát týždenne. Použite na očistenú a dôkladne vysušenú pokožku. Nepoužívajte na vlhkú pokožku. Naneste rovnomerne na tvár a krk pomocou končekov prstov. Nechajte pôsobiť po dobu max. 10 minút. Oplachnúť vodou. Vyhnite sa okoliu očí.

Upozornenie Tento produkt obsahuje alfa hydroxykyselinu (AHA), ktoré môžu zvýšiť citlivosť pokožky na slnko a najmä možnosť spálenia slnkom. Použite opaľovací krém s vyšším faktorom, noste ochranný odev a obmedzte pobyt na slnku počas použitia tohoto prípravku a po dobu jedného týždňa po použití.
Táto formulácia obsahuje veľmi vysokú koncentráciu voľných kyselín. Odporúčame pre profesionálne použitie. V domácom použití odporúčame iba ak ste skúsený používateľ exfoliácie pomocou kyselín a vaša pokožka nie je citlivá. Tento prípravok by nemal byť používaný na citlivejšiu, olupujúcu sa či poškodenú pokožku. Odporúčame tiež zvýšenú slnečnú ochranu po použití. 

30ml