Menu
Your Cart

The Ordinary

The Ordinary "Buffet" + Peptidy medi 1% (30 ml)
Hit -6 %
Značka: The Ordinary
Popis: Multimediálne peptidové sérum, ktoré sa zameriava na rôzne viditeľné známky starnutia.  Riešenie pre: jemné línie a vrásky, suchosť a strata pevnosti a pružnosti Obsahuje zložky:- peptidy medi: Podpora širokej škály funkcií zdravia pokožky, ako je podpora normálnej imunitn..
34,00€ 35,99€
The Ordinary 100% Organický Šípkový olej (30ml)
Hit -12 %
Značka: The Ordinary
Popis: 100% čistý olej zo šípkových semien - bohatý na kyselinu linolovú, kyselinu linolénovú a pro-vitamín A, ktorý je lisovaný za studena. Preukázalo sa, že tento olej redukuje známky starnutia a mnohých ďalších kožných stavov. Použitie: Aplikujte na tvár raz denne. Najideálnejšie večer ..
14,00€ 15,99€
The Ordinary Kyselina hyalurónová 2% + B5 (30 ml)
Hit
Značka: The Ordinary
Popis: Hydratačný prípravok s ultra čistou kyselinou hyalurónovou. Táto formulácia kombinuje nízku, strednú a vysokú molekulovú hmotnosť HA, ako aj látku budúcnosti - HA crosspolymer - v koncentrácii 2% pre preniknutie do rôznych úrovní kože a ich hydratáciu.Použitie: Aplikujte niekoľko kvapiek..
13,90€
The Ordinary Pleťové sérum Buffet (30ml)
Hit
Značka: The Ordinary
Popis: The Ordinary “Buffet” je vynikajúci zázrak proti starnutiu, pretože obsahuje mnoho peptidov, vrátane Matrixyl 3000 na stimuláciu syntézy kolagénu a kyseliny hyalurónovej, ktorá ponúka hrdinskú hydratáciu.Ďalšie účinné látky:Syn-Ake peptidový komplex - uvoľňuje tvárové svaly a tak predchá..
19,90€
THE ORDINARY Roztok kofeínu 5% + EGCG (30 ml)
Hit
Značka: The Ordinary
Popis: Koncentrované sérum s vysoko rozpustným kofeínom a zeleným čajom, ktoré viditeľne redukuje pigmentáciu a opuch očí. Riešenie pre:- Tmavé kruhy a opuchy Použitie: Vmasírujte malé množstvo okolo kontúr očí..
13,90€
The Ordinary Vitamin C Suspension 30% in Silicone (30ml)
Hit -7 %
Značka: The Ordinary
Popis: suspenzia 30% čistej kyseliny L-askorbovej bez obsahu vody v ľahkých silikónochTento produkt obsahuje 30% koncentráciu čistého vitamínu C, ktorý zostáva úplne stabilný v dôsledku neprítomnosti vody. Je vegánsky, bez krutosti a je vyrábaný  bez oleja, alkoholu, orechov, lepku a vône.Použi..
13,00€ 13,99€
Zobrazené 1 až 6 z 6 (1 stránok)